Naše služby

Reklama na sociálních sítích 

Vytvoříme fungující propagaci na Instagramu a TikToku. Zajistím tvorbu nových kampaní či revizi stávajících.

Sociální sítě Instagram a TikTok , to jsou hlavně oblíbení influenceři, kteří mají statisíce oddaných fanoušků. Smyslem naší práce, je propagace Vašich služeb či zboží skrze oblíbené celebrity TikToku a Instagramu. Protože známá jména znamenají vysoké dosahy a úspěšné prodeje. Dále Vám pomůžeme s vytvořením profilu vč. grafiky a veškerého potřebného nastavení. Rozšíříme základnu relevantních fanoušků, podpoříme lajkovaní a sdílení vašich příspěvků.


Zvýšení návštěvnosti

Chcete zvýšit návštěvnost svých webových stránek? Naše profesionální služby optimalizace pro vyhledávače a online marketing Vám pomohou dosáhnout vyššího počtu návštěvníků a tím i většího zisku. Díky našim odborníkům a inovativním technologiím se Vaše webové stránky dostanou na přední pozice ve vyhledávačích, což přinese větší návštěvnost a lepší online prezentaci Vaší společnosti. Neváhejte a kontaktujte nás nyní, společně dosáhneme Vašeho cíle. 


Reklamní kampaně na Sklik.cz

Chcete dosáhnout vyššího počtu prokliků na Váš web a tím i většího zisku? Služba Sklik.cz je tou správnou volbou! Nabízíme komplexní servis od navržení a nastavení, až po správu a optimalizaci Vašich reklamních kampaní na Skliku. Díky našemu týmu a zkušenostem s touto službou dosáhnete vyššího počtu prokliků a tím i většího zisku. Neztrácejte čas a peníze s neefektivními reklamními kampaněmi, které nefungují, tak jak by měly. S naší pomocí a aktivní strategí na Sklik.cz budete vidět tam, kde Vás zákazníci hledají. Kontaktujte nás nyní a získejte výhodu nad konkurencí.


TikTok a Instagram

Instagram a TikTok jsou v současné době nejrychleji rostoucí sociální média, a proto se vyplatí prezentovat své služby na těchto platformách. TikTok a IG jsou plné aktivních uživatelů, kteří jsou ochotni se zabývat různými tématy, a proto je zde skvělá příležitost pro propagaci Vaší společnosti.

Promovat služby přes internetové celebrity může být velmi užitečné, protože tito lidé mají velký dosah a vliv na své fanoušky. Pokud se rozhodnete spolupracovat s nimi, mohou vám pomoci zvýšit povědomí o Vaší společnosti a přilákat nové zákazníky. Kromě toho, Instagram a TikTok jsou vynikající platformy pro tvorbu obsahu, který může být zajímavý, zábavný a poutavý. To může pomoci vytvořit pozitivní image Vaší společnosti a zvýšit důvěru zákazníků. Tyto sociální sítě také umožňují interakci s potenciálními zákazníky, což Vám umožní lépe poznat jejich potřeby a tak se jim přizpůsobit přesně na míru.


Internetové stránky

Umíme vytvořit pěkné a jednoduché internetové stránky na doméně, kterou si sami vyberete.  Zařídíme a nastavíme webhosting, základní parametry domény ( prostě všechny ty nudné „ajťácké“ věci) a založíme  e-mailové schránky. Budeme se Vám o web starat, pravidelně ho aktualizovat a zálohovat.

Jednoduchý web se zajímavou grafikou umíme již od  16.990,- Kč  (nejsme plátci DPH). 

Můžeme také rozběhnout reklamu na sociálních sítích za velmi příjemné ceny.


Reklamní videa na TikTok a Instagram

 

 

Tvorba loga, bannerů a grafiky dle Vašeho přání

 


 

Znáte někoho kdo Vám vyrobí  reklamní banner ? Teď už ano 🙂