DIGITÁLNÍ reklamní agentura

Kde vaše síly končí, naše práce začíná 

00:  Instagram, TikTok, Facebook, Twitter a další sociální sítě

Potřebujete návštěvnost na Váš web ?  Pak jste právě na správném místě ! Potřebujete pomoc s návrhem reklamy ? Vybrat vhodnou sociální síť pro svou cílovou skupinu, vytvořit placené kampaně, optimalizovat reklamy, oslovit influencery na TikToku, Instagramu nebo zajistit komplexní správu sociálních sítí? Pak jste na správném místě. Navrhneme komplexní reklamní strategii. Zacílíme na to správné publikum. Vytvoříme integrovaný plán tvorby obsahu. Kampaně optimalizujeme a průběžně vyhodnocujeme. Sledujeme statistiky a úspěšnost marketingových kampaní.

Dostaneme zákazníky na Váš web.


01:  Náš ideální zákazník

Jsme tu pro začínající podnikatele a malé firmy.  Pokud jste velká firma a chcete „protočit“ v reklamě miliony, pravděpodobně pro Vás nebudeme správná volba.

Umíme vytvořit pěkné a jednoduché internetové stránky na Vaší doméně.  Zařídíme a nastavíme webhosting, základní parametry domény ( prostě všechny ty nudné „ajťácké“ věci) a založíme  e-mailové schránky. Rozběhneme reklamu na sociálních sítích za velmi příjemné ceny.


02: Internetové stránky 

Umíme udělat rychle jednoduchý web na Vaší doméně. Zařídíme a nastavíme webhosting, základní parametry domény a založíme  e-mailové schránky.

Jednoduchý web se zajímavou grafikou umíme již od  14.990,- Kč  (nejsme plátci DPH). 


03: Reklamy na Instagramu a TikToku 

Vytvoříme fungující propagaci na Instagramu a TikToku. Zajistím tvorbu nových kampaní či revizi stávajících.  Sociální sítě Instagram a TikTok , to jsou hlavně oblíbení infuenceři, kteří mají statisíce oddaných fanoušků. Smyslem naší práce, je propagace Vašich služeb či zboží skrze oblíbené celebrity TikToku a Instagramu.  Protože známá jména znamenají vysoké dosahy a úspěšné prodeje.  Dále Vám pomůžeme  s vytvořením profilu vč. grafiky a veškerého potřebného nastavení. Rozšíříme základnu relevantních fanoušků, podpoříme lajkovaní a sdílení vašich příspěvků.


04: Grafické práce

Vytvoříme Vám nové logo, reklamní bannery, letáky, vizitky a vlastně jakoukoliv grafiku. Máme na to špičkové lidi 🙂


<!– wp:paragraph {„align“:“center“,“style“:{„typography“:{„fontSize“:14}},“textColor“:“nv-text-dark-bg“} –>
<p class=“has-text-align-center has-nv-text-dark-bg-color has-text-color“ style=“font-size: 14px;“>JANET MORRIS</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:spacer {„height“:“80px“} –>
<div class=“wp-block-spacer“ style=“height: 80px;“ aria-hidden=“true“> </div>
<!– /wp:spacer –></div>
</div>
<!– /wp:cover –>